Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Zamiatarki Hecht

Właściciele dużych obszarów ogrodowych, a także pracownicy hal wiedzą jak trudne jest utrzymanie w tym miejscu należytego porządku. Liście, skoszona trawa, wciąż pojawiający się śnieg zimą to sprawy, które utrudniają pracę, sprawiając, że jest ona męcząca i żmudna. W tym celu producenci narzędzi i maszyn ogrodowych wprowadzili na rynek zamiatarki Hecht, które mają odciążyć gospodarzy i pracowników oraz sprawić, że ich praca będzie znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Obecnie na rynku znajdują się następujące kategorie zamiatarek:

  • zamiatarki ręczne – dzięki ergonomii i bezproblemowej obsłudze świetnie nadają się do szybkiego uprzątnięcia chodników, pomieszczeń magazynowych czy schowków. W asortymencie znaleźć można dwa rodzaje takich zamiatarek – o małych gabarytach o zasilaniu na baterie oraz większe aparaty posiadające zasilanie spalinowe
  • zamiatarki Hecht wyposażone w fotel dla operatora – zdecydowanie droższe ale również bardziej praktyczne urządzenia porównując do klasycznych, ręcznych aparatów. Zostały stworzone z myślą o dużych obszarach bądź pomieszczeniach. Oferta tych produktów jest szeroka – jest to znaczne udogodnienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych posiadających różne oczekiwania i wymagania
  • zamiatarki przemysłowe – wyróżniające się największą mocą wśród wszystkich maszyn tej kategorii. Użytkowane są przede wszystkim na dużych obszarach przemysłowych. Świetnie radzą sobie z różnego rodzaju brudem i śmieciami (gruz, piasek). Dzięki zastosowaniu filtrów falistych ze skrobakami zamiatanie odbywa się bezpyłowo.

Producenci chcąc usprawnić pracę sprzątające wielkich obszarów wyposażają produkty w funkcje dodatkowe. Wiele aparatów poza tradycyjnym uprzątaniem elementów suchych, jest w stanie także służyć jako pług śnieżny. Produkty mogą różnić się między sobą wielkością, sposobem zasilania, akcesoriami oraz wielkością pojemnika na odpady. Tak rozwinięty asortyment sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś doskonale odpowiadającego potrzebom.