Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Warsztat

Narzędzia do ogrodu Hecht to niezbędny element wyposażenia każdego, dobrego majsterkowicza. Przy użyciu odpowiednich narzędzi praca staje się wygodniejsza i przyjemniejsza. Umożliwia to także natychmiastową naprawę sprzętu bądź konstrukcji. W skład zestawu ogrodnika powinna wejść przede wszystkim wkrętarka i spawarka. Obecnie na rynku narzędzi elektrycznych Hecht znaleźć można wiele propozycji, które w mgnieniu oka ułatwią naszą pracę. Jeśli chodzi o spawarki to wybierać możemy spośród:

  • spawarki transformatowe – urządzenia dużych rozmiarów. Solidne, wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Podatne są na szybkie przegrzewanie, dlatego nie nadają się do wielogodzinnego użytkowania
  • spawarki inwertorowe – stosunkowo niewielkie narzędzie, które można bez problemu przenosić. Polecane są osobom, które potrzebują spawarki do użytku codziennego. Nie ma ryzyka przegrzania ani awarii. Dużą zaletą jest energooszczędność produktu.

Chcąc dokonać trafnego wyboru poza kategorią produktu, pod uwagę należy wziąć także inne aspekty takie jak: cena, moc czy rodzaj zasilania. W przypadku wkrętarek wybór również jest ograniczony, gdyż producenci oferują nam jedynie dwa warianty:

  • wkrętarki akumulatorowe – cechujące się mobilnością i niewielkimi rozmiarami. Jest to szczególnie ważne dla osób, które zajmują się remontami mieszkań w różnych częściach miasta. W celu zapewnienia sobie długiego czasu pracy urządzenia należy zakupić produkt z wydajnym akumulatorem
  • wkrętarki sieciowe – ich główną zaletą jest duża moc, która wiąże się z wysoką prędkością obrotów. Dzięki temu uważa się je za urządzenia zdolne do wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy.

Dokonując wyboru uwagę należy zwrócić na to czy dany produkt wyposażony jest w dodatkowe akcesoria jak uchwyty, zapasowe kable bądź miejsce do przechowywania. Zastosowanie różnorodnych udogodnień sprawia, że wybór odpowiedniego zestawu narzędzi do ogrodu okazuje się nie lada wyzwaniem. Wówczas najlepiej poprosić o radę specjalisty znajdującego się w markecie ogrodniczym.