Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Szklarnie i tunele foliowe

W pracy w rolnictwie bądź ogrodnictwie dużą rolę odgrywa posiadanie dobrej szklarni. Niektóre kwiaty bądź owoce czy warzywa muszą mieć spełnienie określone warunki aby mogły zdrowo rosnąć. W marketach ogrodniczych znaleźć można tunele foliowe o różnych rozmiarach i kształtach więc bez problemu każdy znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb. Szklarnie foliowe zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem zarówno wysokich, jak i niskich temperatur. Rośliny są zabezpieczone przed opadami deszczu i śniegu. Tunele są także odporne na podmuchy wiatru. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że rozwój hodowli znacznie się przyspieszy. Dodatkową zaletą posiadania takiego produktu jest możliwość hodowania owoców, które nie przeżyłyby w naturalnych warunkach w naszym klimacie.
 
Jednym z rodzajów szklarni są szklarnie poliwęglanowe. Jako dużą zaletę tego rodzaju produktu uważa się niezwykłą sztywność i stałość uzyskaną dzięki zastosowaniu poliwęglanu. Taka propozycja świetnie nadaje się do miejsc, w których rośliny narażone są na bardzo wysoką temperatura. Dodatkowo dobrze odbija światło i ciepło. Wytrzymałość sprawia, że plony są doskonale zabezpieczone, a ogrodnicy nie muszą się martwić o prawidłowy ich wzrost.
 
Na rynku znaleźć można również konstrukcje drewniane i aluminiowe. Zazwyczaj są one wypełnione szkłem specjalnie hartowanym, które ma na celu zwiększenie odporności. Wiele szklarni posiada szyby ozdobione wzorami, dzięki czemu każdy może dobrać produkt dopasowany do wystroju swojego ogrodu. Każdy zestaw wyposażony jest w części, które są bezproblemowe w montażu. Można również wybrać gotowe konstrukcje, które wystarczy jedynie postawić w wybranym przez siebie miejscu.

Chcąc dokonać najtrafniejszego wyboru najlepiej skonsultować go z doradcami znajdującymi się w markecie. Ich wiedza i profesjonalizm sprawią, że bez problemu dobierze się szklarnie do swoich potrzeb. Materiały z najwyższej półki oraz wysoka jakość wykonania produktów jest natomiast gwarancją długoletniego użytkowania.