Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Łuparka do drewna Hecht

Przygotowania do zimy bywają bardzo wymagające i pracochłonne. Szczególnie w sytuacji, gdy trzeba zabezpieczyć drewno na opał. Nie każdy lubi machanie siekierą i rozłupywanie drewna w tradycyjny sposób. Wymaga to nie tylko czasu, ale i siły oraz tężyzny fizycznej. Podczas tej czynności można szybko się zmęczyć, co znacznie opóźni pracę. Świetnym rozwiązaniem tego problemu może okazać się łuparka HECHT.

Oferowany przez nas specjalistyczny sprzęt sprawi, że czynność ta stanie się przyjemnością. Co najważniejsze, użycie łuparki do drewna pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię, potrzebną choćby na ułożenie drew tak, aby dobrze schły. Dodatkowo nie będziesz martwić się o kondycję swoich pleców i ewentualne zakwasy, które znacznie utrudniają życie.

Łupanie drewna nie jest zbyt wielkim kłopotem, jeśli potrzebujemy jego niewielkiej ilości i to okazjonalnie. Prawdziwe problemy zaczynają się w sytuacji, gdy ma ono być zabezpieczeniem na cały okres zimy. Jeśli Twój dom czerpie ciepło z pieca opalanego drewnem, warto rozważyć zakup sprzętu, który pomoże Ci w szybkim zakończeniu tej pracy.

W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju łuparki HECHT. Znajdziesz tu zarówno modele elektryczne, jak i te z silnikiem spalinowym. Każda z maszyn dostosowana jest do drewna o różnej średnicy. Oferujemy łuparki poziome, które poradzą sobie jedynie z mniejszymi średnicami drew oraz duże, przeznaczone do kawałków o dużej średnicy. W sprzedaży posiadamy również pionowe łuparki. Charakteryzują się ona dużą siłą nacisku, bo w zakresie od 6 do 14 ton. To ciężki sprzęt, który wyposażono w wytrzymałe koła. Dzięki temu przemieszczanie łuparki nie stanowi problemu dla jej użytkownika.

Domogrod.eu to jednak nie tylko sam gotowy sprzęt. Oferujemy również wszelkiego rodzaju akcesoria, przydatne do łuparek. Wśród nich znajdują się, m.in. kliny o różnej wielkości i zróżnicowanym kształcie oraz wytrzymałe i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów stojaki. Znajdziesz u nas również olej hydrauliczny dedykowany do sprzętów marki HECHT. Oferujemy opakowania, które zawierają trzy czterolitrowe butelki produktu.