Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Komody

Komody i szafy to podstawowe wyposażenie każdego mieszkania. Swoje zastosowanie znajdują zarówno w salonie, sypialni czy przedpokoju. Ich wszechstronność sprawia, że mogą być wykorzystywane zarówno do przechowywania ubrań, jak i różnych akcesoriów biurowych. Dużą zaletą produktów jest fakt, że pomagają zachować porządek, a wszystkie zbędne rzeczy nie są widoczne i nie zabierają cennego miejsca. W ofercie producentów znajdują się różne propozycje. Wybierać można spośród szaf przesuwnych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, z lustrem oraz takich z niezliczoną ilością półek. Każdy klient chcący zakupić komody i szafy może zdecydować się na swój indywidualny kolor, który będzie idealnie współgrać z wystrojem wnętrza. Na specjalne życzenie producenci mogą zastosować dodatkowe udogodnienia takie jak kółka gwarantujące mobilność mebli, odmienny system otwierania drzwi lub niestandardowe wymiary. Właściciele sklepów meblowych dbają o to aby klienci byli maksymalnie usatysfakcjonowani i znaleźli meble spełniające ich potrzeby i oczekiwania.

W przypadku komód sytuacja jest identyczna. Rodzaj i ilość półek dobierane jest wedle zapotrzebowania klienta. W asortymencie znaleźć można komody na buty oraz rozwiązania do salonu – na przykład jako mebel pod telewizor. W zależności od potrzeb wybrać można swój własny układ przechowywania. Do salonu najczęściej wybiera się półki wysuwane, gdzie przechowywać można dokumenty, albumy na zdjęcia, bądź niewielkie przedmioty. Komody na buty muszą być bardziej przestronne. Tutaj najlepszą propozycją są pionowe półki, które umożliwiają ustawienie kilku par butów całkowicie swobodnie. Nie ma więc ryzyka, że obuwie ulegnie zniszczeniu.

Klienci bardzo cenią sobie rady i sugestie specjalistów znajdujących się w marketach budowlanych. Ich wiedza jest często przydatna podczas doboru odpowiednich mebli. Dopasowanie wymiarów bądź wybór kolorystyki jest czasami bardzo uciążliwe. Fachowcy dbają o to, aby każdy kto odwiedzi sklep, wyszedł z niego zadowolony i usatysfakcjonowany dokonanym  wyborem.