Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Inne - klatki dla zwierząt, kurniki

Każdy właściciel przydomowej hodowli wie doskonale jak ważne są odpowiednie klatki dla zwierząt. Nie powinny być zbyt małe, ponieważ wtedy zwierzęta nie mają wystarczającej przestrzeni, co odbija się na nich stresem. Wygodna klatka posiada optymalną powierzchnię w stosunku to liczby i wielkości jej lokatorów. W tej kategorii znajdą Państwo propozycje dla osób, które zajmują się niewielką hodowlą kur, królików lub gryzoni.

Kury powinny mieć dostęp do wygodnego, chroniącego je przed wiatrem i deszczem pomieszczenia oraz do dużego wybiegu, na którym będą mogły przechadzać się w poszukiwaniu ziaren. Zapewnienie im spokojnego życia w czystym i ciepłym kurniku gwarantuje urodzaj jaj. Sklep domogrod.eu oferuje kurniki dla kur najwyższej jakości, wykonane z naturalnych surowców. To drewniane produkty, charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki pogodowe. Wszystkie klatki dostępne w naszej ofercie są łatwe w utrzymaniu. Posiadają otwierane dachy, lub specjalne szuflady, dzięki którym sprzątanie i wydobywanie zwierząt jest łatwiejsze.

Kurnik dla kur powinien być dostosowany do liczby ptaków, które w nim przebywają. Im ich więcej, tym i pomieszczenie powinno być większe. W naszym asortymencie znajdują się niewielkie klatki dla kilku sztuk oraz większe, na kilkanaście lub nawet więcej kur. W środku każdego kurnika umieszczono grzędy, na których ptaki mogą wypoczywać.

Oferujemy klatki dla zwierząt połączone z wybiegiem lub bez niego. Istnieje możliwość wykonania kojca przy klatce we własnym zakresie albo dokupienie już gotowego. W naszym sklepie znajdą Państwo klatki dla gryzoni, królików oraz kur. Wszystkie wykonane są z produktów wysokiej jakości. Proponujemy niewielkie klatki parterowe, oraz większe – piętrowe. Dachy domków pokryte zostały papą. Dzięki temu do środka nie przedostaje się deszcz i śnieg. Każda z klatek wyposażona jest w wygodne drzwiczki z zasuwami. To znacznie ułatwia korzystanie z niej i zapobiega wydostaniu się zwierząt na zewnątrz.