Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Huśtawki i bujawki ogrodowe

W ciepłe, letnie dni każdy lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. W takim przypadku najwygodniejszą opcją jest posiadanie komfortowej huśtawki ogrodowej. Tak przyjemnie spędzony czas podniesie nasz komfort i sprawi, że będziemy wypoczęci jakbyśmy dopiero co wrócili z urlopu. Rynek takich produktów bogaty jest w różne, ciekawe rozwiązania, które można wykorzystać zarówno na małym podwórku, jak i w wielkim ogrodzie. Eleganckie, praktyczne bujawki ogrodowe urozmaicą każde miejsce. Dodatkowym udogodnieniem jest wyposażenie w specjalne poduszki, które dodadzą wygody oraz zadaszenia, które uchronią przed niespodziewanymi opadami deszczu. Huśtawki ogrodowe można podzielić na kilka kategorii:

  • drewniane – wykorzystanie drewna dębowego sprawia, że produkty wyglądają niebanie i wyjątkowo. Z wiekiem zyskują na uroku.
  • kosze wiszące – wykonywane zazwyczaj z myślą o jednej osobie. Półproduktem wykorzystywanym do produkcji jest wiklina. Dużym atutem jest fakt, że takie bujawki mogą być montowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń (pod sufitem).
  • huśtawki metalowe – są najtańszym rozwiązaniem spośród wszystkich produktów. Bez problemu można je montować samodzielnie. Mają solidny, wytrzymały stelaż, bezpieczny dla dzieci.
  • huśtawki stojące – w tym przypadku nie ma potrzeby ich montowania gdyż ich jedynym mocowaniem są stojące nóżki. Często spotykane są takie bujawki w postaci wygodnych leżaków z dodatkowym parasolem.

Zakup huśtawki to gwarancja idealnego wypoczynku  w letnie dni. Przyjemne bujanie uspokaja i pozwala się odprężyć. Posiadanie dodatkowego baldachimu jest przydatne w momentach dużego nasłonecznienia. Producenci tworzą także towary z możliwością rozłożenia oparcia – co daje tym produktom dodatkową funkcje w postaci leżaka. Przydatną własnością bujawek są schowki po ich bokach, które umożliwiają przechowywanie napojów, przekąsek czy książek. Z takim asortymentem nie trzeba się ruszać z ogrodu, bo ma się wszystko w zasięgu ręki. Różnorodna oferta pozwala dobrać huśtawkę dostosowaną maksymalnie do naszych potrzeb.