Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Grille Hecht

Sposób przygotowania potraw bez użycia tłuszczu, bezpośrednio nad ogniem cieszy się bardzo dużą popularnością. Tak przygotowywane mięso bądź ryby są soczyste i pełne aromatów. Dodatkową zaletą jest fakt, że obecnie możliwe jest wykonywanie takich czynności na zewnątrz. Specjalnie przystosowane grille Hecht mogą być wykorzystywane podczas letnich wieczorów w ogrodzie, bez obaw, że dania stracą smak, a sam produkt ulegnie zniszczeniu. Producent dba o to, aby jego towary posiadały wszelkie udogodnienia podwyższające komfort korzystania. Chce aby czas wolny z jego propozycją uprzyjemniał eksperymenty kulinarne na świeżym powietrzu. W celu dostosowania się do potrzeb i oczekiwań potencjalnych nabywców na rynku wyróżnia się następujące kategorie grillów:
grill na węgiel – dużą zaletą jest korzystna cena produktu. Jest on świetnym rozwiązaniem chwilowym, sprawdza się na wyjazdach, gdyż bez problemu można go przenosić oraz nie zajmuje dużo miejsca. W ofertach sklepów znaleźć można specjalne pokrywy na grille, które chronią potrawy przed nadmiernym wysuszeniem. Jest to także przydatne  w momencie występowania konieczności długiego pieczenia

  • grill gazowy – w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność, przede wszystkim przez wzgląd na brak konieczności rozpalania ognia. Potrawa przyrządzana na takim rodzaju grilla nie różni się w żaden sposób od tej, która jest przygotowywana na grillu na węgiel. Różnicami  działającymi na niekorzyść są:  wyższa cena produktu oraz waga, która utrudnia jego przenoszenie. Będąc w posiadaniu tego towaru trzeba pamiętać o regularnym uzupełnianiu butli z gazem. Jako zaletę traktuje się bezproblemowe czyszczenie i konserwacje.
  • grill elektryczny – ich działanie możliwe jest jedynie przy stałym połączeniu z prądem. Korzystając z takiego produktu należy pamiętać o wykorzystaniu podpięcia dostosowanego do użytkowania na zewnątrz. Sposób czyszczenia oraz obsługa jest zbliżona do grilli gazowych. Produkty te są zazwyczaj niewielkich gabarytów.