Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
  • Kategorie
  • Parametry
  • Drewniane meble ogrodowe

Ogród jest miejscem przeznaczonym do wypoczynku i podziwiania natury. Z tego powodu najlepiej pasują do niego meble wykonane z naturalnych materiałów, które doskonale komponują się z roślinami ogrodowymi. Idealnym rozwiązaniem są meble ogrodowe z drewna, które zajmują bardzo ważne miejsce w naszej ofercie.

Wśród naszych produktów można znaleźć:

  • krzesła (w tym krzesła regulowane)
  • leżaki
  • ławki
  • zestawy ogrodowe
  • stoliki do serwowania potraw
  • skrzynki

Krzesła posiadają wygodne oparcie, a w przypadku większości modeli również podpórki na ręce, dlatego zapewniają wysoki stopień komfortu. To samo można powiedzieć o naszych drewnianych ławkach, które nadadzą każdemu ogrodowi wyjątkowy styl i przydadzą się nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. Drewniane zestawy ogrodowe to propozycja skierowana do osób, którym zależy na tym, aby poszczególne elementy wyposażenia ogrodu były do siebie bardzo dobrze dopasowane. Wybór jednego z naszych kompletów jest korzystny także ze względu na wygodę, ponieważ w jego skład wchodzą stół i krzesła lub ławki, czyli meble, które są niezbędne podczas grillowania i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. W celu zapewniania sobie pełnego komfortu warto dołączyć do nich stolik do serwowania potraw, jak również skrzynkę, która umożliwi przechowywanie potrzebnych w ogrodzie akcesoriów, na przykład nożyc do przycinania krzewów i preparatów do ochrony roślin. Ciekawą propozycją są też leżaki, które przydają się szczególnie podczas opalania. Podobnie jak inne drewniane meble, można je wykorzystać zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie albo balkonie.

Oferowane przez nas produkty doskonale łączą estetykę z wytrzymałością, a więc dwie cechy, które powinny posiadać wszystkie drewniane meble ogrodowe. Jest to zasługą wysokiej jakości drewna, a także starannego wykonania i dbałości o najdrobniejsze detale. Meble powstały z drewna najlepszych gatunków i zostały odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dlatego będą służyć domownikom przez wiele lat, nie tracąc swojego wspaniałego wyglądu.

Brak produktów do wyświetlenia